chudnutie bez hladovania...


OTÁZKY A ODPOVEDE

Dátum: 24.05.2011

Vložil: Jano

Titulok: Aj muži chcú chudnúť!

Zmienku o Dukanovej diéte som našiel prednedávnom na jednej českej stránke.Táto Vaša je však prvá v slovenčine a myslím si,že je prehľadnejšia ako tá česká.A tiež sa domnievam,že tým,že sa tvorí priamo vo Francúzsku,kde vznikla,bude zaujímavejšia a bohatšia.Táto diéta oslovila aj mňa ako muža,lebo aj my muži chceme byť štíhli a vyzerať dobre.No a čo je výhoda,väčšine mužov vyhovuje strava bohatá na mäso,teda bielkoviny.Chudnime teda spolu-s Dukanom a Broňou.Veľa úspechov v chudnutí všetkým!

—————

Dátum: 24.05.2011

Vložil: Veronika

Titulok: Re:Aj muži chcú chudnúť!

Ahoj,aj ja rozmýšľam,že do tohto štýlu stravovania zapojím aj môjho priteľa.Potreboval by aj on nejaké to kilečko zhodiť a že je totálne mäsový typ,tak to asi ani hovoriť nemusím :-) Takže si myslím,že by mu tento typ stravovania sa maximálne vyhovoval...Smiem vedieť v ktorej fáze si a aký máš cieľ schudnúť??

—————

Dátum: 24.05.2011

Vložil: Bronislava

Titulok: Spoločne to zvládneme !

Ďakujem Veronika za prvý príspevok na mojej novej stránke ! A keď hovorím novej, tak doslovne, lebo som ju odštartovala len dnes ráno. Prajem ti veľa úspechov v ďalšom chudnutí a neváhaj sa na mňa obrátiť, ak budeš mať hocijakú otázku. Spoločne to zvládneme !

—————

Dátum: 24.05.2011

Vložil: Veronika

Titulok: Re:Spoločne to zvládneme !

Ďakujem za privítanie :-) A máš pravdu,spoločne to zvládneme!A tých otázok počas diéty bude určite neúrekom,takže sa na to priprav :-D

—————

Dátum: 25.05.2011

Vložil: Jocka67

Titulok: Re:Re:Spoločne to zvládneme !

Zdravím, som tu nová a diéta ma oslovila, takže sa chcem k Vám pridať a spoločne sa pokúsiť zabojovať. Potrebujem sa zbaviť nejakých 10-13kg, takže Vaša podpora mi určite pomôže.

—————

Dátum: 24.05.2011

Vložil: Veronika

Titulok: Konečne!!!

Konečne prvá stránka o Dukanovej diéte aj na Slovensku!Veľmi sa tomu teším,keďže do teraz,kto chcel držať túto diétu,tak informácie musel brať z rôznych zahrničných diskusií...Konečne máme Dukana už aj my,doma,na SK :-)
Ja som dnes na 5.dni v prvej fáze,zajtra sa mi začína 2.fáza zeleninovo-bielkovinový deň.Moje váha na začiatku 73kg/168cm.Do teraz schudnutých -2kg,do cieľa ostáva : 13kg
Tak baby,neváhajte sa pripojiť,veď spolu sa to táhne líp... :-) Želám nám všetkým veľa schudnutých kilogramov a splnených cieľov...tak teda,doschudnutia :-)

—————

Dátum: 28.05.2011

Vložil: Soňa

Titulok: Re:Konečne!!!

Dnes som Vás našla, všetko som si prečítala a je to perfektné. Od zajtra začnem.

—————

Dátum: 27.11.2011

Vložil: renča

Titulok: Re:Konečne!!!

veronika, dnes som to tu objavila, je november -teda pol roka od tvojho začiatku. môžem sa ťa spýtať ako si na tom? oplatí sa začať?
mám menšie zdravotné problémy tak váham... dík

—————

Dátum: 12.05.2012

Vložil: Monika

Titulok: Re:Konečne!!!

Priatelia v receptoch na chlebiky vhodne aj v 1 faze som nasla maizenu, ta je povolená? V zozname povolenych potravin som ju nenasla, podla mna je to kukuricny skrob a kukurica sa v 1 faze nemoze. Teda myslim... Dakujem za rady

—————