Ahojte,

Rada by som sa podelila s mojimi skúsenosťami. Mám za sebou dve tehotenstvá, vyše 20 rokov rôznych neúspešných diét a niekoľko desiatok kilov navyše. Koncom júna som objavila túto stránku a môj život sa úplne zmenil.  Mínus 12 kg, radosť z nakupovania v butikoch a pochvala môjho okolia, že super vyzerám. Som proste šťastná a hodlám v diéte ďalej pokračovať. Cieľ – 64 kg, tak držte palce !

                                                                                                        Alenka


Ahojte Dukanky,

som úplne nadšenááá. Po 10 týždňoch diéty som za pomoci Bronkiným rád schudla už 10 kg. Zo šatníka vyťahujem róby, ktoré som nosila pred pár rokmi. A ešte to roztočím ! Cieľ 57 kg.

                                                                                                            Vaša Katka.


Ahojte,

pre túto diétu som sa rozhodla pred 2 mesiacmi a zatiaľ sa mi darí nad moje očakávania. Boli síce aj fázy stagnácie, keď už som neverila, že sa to opäť pohne, ale pohlo sa to. Cítim sa fantasticky. Pred začiatkom diéty som mala problémy s padaním vlasov a teraz mi už nepadajú, myslím vďaka tejto diéte. A zápchu nemávam, mám na to dobrý trik - ovsené otruby a kamilkový čaj. Môj cieľ - 54 kg, takže už len posledné 4 kg. Tie ešte zdolám !

                                                                                              Prajem vám šťastné chudnutie, Petra.


JANKA

Pred... 77 kg                    Po...   68 kg

Ahojte vsetky Dukanky, tak som spat. Neviem, ci si ma pamatate, pridala som sa k vam koncom juna, pracujem v Taliansku a v juli som sla na dovolenku na Slovensko, kde som bola mesiac a pol bez internetu, takze som sa s vami nemohla podelit o svoj uspech. Neuveritelne, ale Dukan naozaj funguje, zacala som 77 kg a teraz mam 68 kg. Aj ked som si aky ten prehresok dovolila, mali sme krstiny mòjho krstniatka, 90-tku mojej starkej atd. Ale inac som vsetko poriadne dodrzala a strasne sa tesim vysledku. Chcem este pokracovat do 62 kg. Takze aj vam vsetkym prajem, aby ste do toho isli s velkym elanom. Velmi dakujem Bronke za tuto stranku a hlavne za receptiky, bez nich by to asi neslo. Pa pa dukanky a doschudnutia....


ERIKA

 

Pred ...     73 kg                         Po ...        65 kg

 

Dobrý večer !

Ak si ma nepamätáte popri tom množstve žien, ktoré vám určite píšu svoje úspechy a podobne, tak sa vám pripomeniem sama, písala som asi cez leto a mala som 73 kg, teraz mám 65 kg a priznám sa, že túto diétu dodržujem asi tak cca 4 dni do týždňa, to sú tie bielkoviny a potom papám čokoľvek na čo mám chuť, ale polhodinku denne chodím pešo do práce od pondelka do piatku, cez víkend sú to bežné domáce povinnosti, pri ktorých si človek tiež zamaká a podobne, touto správou sa chcem zdôveriť vám, že som tomu verila od začiatku ale i za to, že ako sa teraz super cítim , som menej unavená a nervózna a verím, že pôjde moja váha ďalej dole na 60 kg....to je môj cieľ....ďakujem, nech sa Vám darí,,,, Erika z Lučenca